mBank - napisz do nas  Napisz do nas
  kontakt@twojdom.waw.pl


mBank - zadzwoń na mLinię Zadzwoń do
606 207 041


mBank - odwiedź nas  Odwiedź nas
  Ul. Nowa 17a, Stara Iwiczna
  05-500 Piaseczno
Pokąż mapę

 

 

Zapraszamy Państwa do nowo otwartego salonu wyposażenia wnętrz.


Współpracujemy z najlepszymi firmami na polskim rynku, dającymi pełną gwarancję jakości, rzetelności i co najważniejsze zadowolenia z nabytych produktów. Nasza ekspozycja obejmuje 400 m2 powierzchni, pozwala na swobodne zapoznanie się ze wszystkimi rodzajami oferowanych produktów.


Prezentujemy ponad 60 rodzajów drzwi polskiej firmy POL-SKONE a wśród nich niepowtarzalne i oryginalne modele. Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne do mieszkań, domów jednorodzinnych, szeregowych, dużych budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

 

 

Podłogi szwedzkiej firmy TARKETT do wszystkich pomieszczeń, które pobudzają emocje, spełniają wszelkie oczekiwania odnośnie wzornictwa i jakości, jak nigdy łatwe do położenia. Czy nie byłoby przyjemnie mieć jedyną w swoim rodzaju nową podłogę?

 

 

 

Meble kuchenne polskiej firmy Mebel RUST prezentującej WITT KUCHNIE – to niemieckie rozwiązania w polskiej cenie. Poszukujemy prostych, sprawdzonych i pewnych rozwiązań, dzięki, którym możemy czuć się komfortowo i bezpiecznie przez wiele długich lat. Daje to pewność, że za kilka lat wciąż będą one funkcjonalne, wytrzymają próbę czasu, a trend mody nie zepchnie ich na boczny tor.
Serdecznie zapraszamy do podróży wirtualnej po naszym salonie:Podróż wirtualna